Kategorie

Dostawcy

Producenci

Przyczepy CARRO ŚWIDNIK

Nie ma żadnych produktów
Przyczepy CARRO ŚWIDNIK

Podkategorie

 • Przyczepy 1 osiowe ALFA

  Przyczepki samochodowe Alfa charakteryzują się bardzo mocną konstrukcją. Cała rama jest spawana jak również cynkowana ogniowo. Przyczepy te występują na zawieszeniu opartym o osie skrętne. We wszystkich modelach są zastosowane wysokie 40 cm burty

 • Przyczepy 1 osiowe BETA

  Przyczepki samochodowe Beta charakteryzują się uchylnym dyszlem co pozwoli na łatwy rozładunek bez konieczności odpinania od haka. Cała rama jest spawana jak również cynkowana ogniowo. Przyczepy te występują na zawieszeniu opartym o osie skrętne

 • Przyczepy 1 osiowe ETA Oś skrętna

  Przyczepy z serii ETA charakteryzują się bardzo wytrzymałą konstrukcją, dzięki sztywnej ramie wzbogaconej profilami. Dodatkowo każda z burt jest wzmocniona profilem zamkniętym. W tej kategorii przyczepa ETA wyposażona jest w oś skrętną.

 • Przyczepy 1 osiowe ETA z resorem i amortyzatorem

  Przyczepy z serii ETA charakteryzują się bardzo wytrzymałą konstrukcją, dzięki sztywnej ramie wzbogaconej profilami. Dodatkowo każda z burt jest wzmocniona profilem zamkniętym. W tej kategorii przyczepa ETA wyposażona jest w resor i amortyzator co znacznie wpływa na komfort jazdy i przewożony towar.

 • Przyczepy 2 osiowe GAMMA

  Przyczepki samochodowe Gamma występują na zawieszeniu opartym o dwie osie skrętne. Cała rama jest spawana jak również cynkowana ogniowo co zadowoli najbardziej wymagających klientów. We wszystkich modelach są zastosowane wysokie 40 cm burty.Wyposażenie standardowe w każdym modelu- rama spawana, cynkowana ogniowo - wysokość burt 40 cm - burta przód/tył otwierana - wszystkie burty demontowane - koło manewrowe z uchwytem - podłoga ze sklejki antypoślizgowej - uchwyty podłogowe do mocowania ładunku - dodatkowe lampy oświetlenia tablicy rejestracyjnej - rolki burtowe na plandekę - instalacja elektryczna 12 V - ramka na tablicę rejestracyjną - chlapacze

 • Przyczepy 2 osiowe GAMMA z hamulcem

  Przyczepki samochodowe Gamma występują na zawieszeniu opartym o dwie osie skrętne. Cała rama jest spawana jak również cynkowana ogniowo co zadowoli najbardziej wymagających klientów. We wszystkich modelach są zastosowane wysokie 40 cm burty.

 • Przyczepa 2 osiowa KAPPA

  Przyczepy z serii Kappa charakteryzują się bardzo wytrzymałą konstrukcją, dzięki sztywnej ramie wzbogaconej profilami. Dodatkowo każda z burt jest wzmocniona profilem zamkniętym.

 • Przyczepa 2 osiowa KAPPA z hamulcem najazdowym

  Przyczepy z serii KAPPA charakteryzują się bardzo wytrzymałą konstrukcją, dzięki sztywnej ramie wzbogaconej profilami. Dodatkowo każda z burt jest wzmocniona profilem zamkniętym. Układ hamowania zapewnia bezpieczeństwo jazdy i wydłuża eksploatację samochodu.

 • Przyczepy 2 osiowe platformy "DELTA" z hamulcem

  Przyczepy 2 osiowe DELTA, to bardzo udana konstrukcja, charakteryzuje się bardzo dużą wytrzymałością oraz solidnym i estetycznym wykonaniem. Zdejmowane burty powodują, że przyczepa doskonale nadaje się do pracy z wózkami widłowymi. Wersja tej przyczepy występuje z układem hamowania osi oraz bez. Zastosowanie hamulca najazdowego na obydwie osie bardzo wpływa na zmniejszenie eksploatacji hamulców samochodu.

 • Przyczepy 2 osiowe platformy "DELTA"

  Przyczepy 2 osiowe DELTA, to bardzo udana konstrukcja, charakteryzuje się bardzo dużą wytrzymałością oraz solidnym i estetycznym wykonaniem. Zdejmowane burty powodują, że przyczepa doskonale nadaje się do pracy z wózkami widłowymi. Wersja tej przyczepy występuje z układem hamowania osi oraz bez.

 • Przyczepy dłużycowe

  Przyczepy dłużycowe, przeznaczone do przewozu długich przedmiotów. Występuję w wersji lekkich do 750 kg oraz 751 do 3500 kg. Wyposażone są w system jednej osi lub dwóch osi i w zależności od Dopuszczalnej Masy Całkowitej w wersjach lekkich do 750 kg lub ciężkich powyżej 750 kg do 3500 kg.

 • Przyczepy do koparek

  Bardzo mocna konstrukcja,rama spawana z profili zamkniętych 100x50, cynkowana ogniowo, mocne uchwyty mocowania, opcja najazdy lub rampa,podpora pod łyżkę, oblachowane burty, wzmacniane


Przyczepy Carro:Rama i dyszel:Skrzynia: • podstawowy materiał do produkcji to stal S355, o ponad połowę...

Więcej